Menu
ZŠ a MŠ Mimoň
Základní škola a Mateřská škola Mírová Mimoň
Základní škola a Mateřská škola Mírová Mimoň
ZŠ a MŠ Mimoň

Zaměstnanci

Vedení školy

  • Mgr. Bc. Novotná Monika – ředitelka školy
  • Mgr. Bc. Majlišová Eva – statutární zástupce
  • Mgr. Krejbichová Barbora – zástupkyně ředitelky pro 1. stupeň
  • Mgr. Ledvinová Jitka – zástupkyně ředitelky pro speciální třídy
  • Mgr. Petrová Kristýna – zástupce ředitele pro SVČ Vážka
  • Řeháčková Radomíra – vedoucí učitelka pro MŠ

Pedagogičtí pracovníci 1. stupeň

  • Mgr. Boumová Blanka
  • Mgr. Horčíková Jitka
  • Mgr. Kabešová Zdena
  • Mgr. Krejbichová Barbora
  • Landsmanová Světlana
  • Mgr. Procházková Hana
  • Mgr. Různarová Kateřina
  • Bc. Sejkorová Martina
  • Jánová Barbora
  • Mgr. Šťastná Jitka
  • Tomková Iva

Pedagogičtí pracovníci 2. stupeň

  • Dobrovová Monika
  • PhDr. Hanka Jaroslav
  • Bc. Hošková Zdeňka
  • Mgr. Húska Petr
  • Mgr. Laušmanová Sabina
  • Klímová Ivana
  • Mgr. Knězů Kateřina
  • Mgr. Majlišová Eva
  • Mgr. Novotná Jaroslava
  • Mgr. Novotná Monika
  • Paduchová Eva
  • Mgr. Perutková Martina
  • Ing. Pivovarčík Rudolf
  • Mgr. Pobudová Klára
  • Mgr. Uhrová Aneta
  • Mgr. Vlachová Jitka
  • Mgr. Vlach Radek

Pedagogičtí pracovníci speciálních tříd – pracoviště Letná

  • Mgr. Ledvinová Jitka
  • Mgr. Domerecká Eva
  • Mgr. Michailidis Renata
  • Mgr. Faltýnková Alena
  • Mgr. Standová Jiřina
  • Dolanská Zdeňka
  • Bc. Kusá Štěpánka
  • Ing. Felixová Blanka

Školní psycholog

  • Mgr. Vašáková Libuše – školní psycholog

Asistenti pedagoga

  • Bodláková Tereza – speciální třídy
  • Feherová Nina – speciální třídy
  • Mihálková Markéta – speciální třídy
  • Slabionová Kateřina – speciální třídy
  • Stehlíková Bohuslava – speciální třídy
  • Tichá Iveta – 1. stupeň
  • Brzobohatá Hana – 1. stupeň
  • Holubová Zdeňka – 1. stupeň
  • Rajchlová Veronika – 1. stupeň
  • Heráková Renata – 2. stupeň
  • Kaiserová Helena – 2. stupeň
  • Dosoudilová Petra – 2. stupeň
  • Haluzová Sabina – MŠ
  • Kvášová Veronika – MŠ
  • Pelcová Pavlína – MŠ
  • Procházková Hana – MŠ

Zabezpečení zájmového vzdělávání – školní družina

  • Bodláková Tereza
  • Hampejsová Hana
  • Bc. Pillmannová Andrea – vedoucí vychovatelka
  • Vodičková Petra

Pedagogičtí pracovníci v MŠ

  • Bendová Hana
  • Dolníčková Lenka
  • Horáčková Jana
  • Heidrichová Petra
  • Hudíková Petra
  • Kozárková Kristina
  • Mankovecká Jitka
  • Marcynkovaská Michaela
  • Řeháčková Radomíra – vedoucí učitelka
  • Šafránková Blanka
  • Vesnenková Inna
  • Mgr. Vesnenková Jelena

Školní jídelna

  • Bínová Pavlína – vedoucí kuchařka
  • Císařová Jindřiška
  • Hodovníková Lenka
  • Jančářová Dana
  • Kopecká Radka
  • Bohúňová Lucie
  • Rokosová Jaroslava – vedoucí školní jídelny
  • Vomastová Monika

Provozní pracovníci

  • Feherová Nina – uklízečka
  • Jeriová Eva – uklízečka
  • Krajčírová Eva – uklízečka
  • Zajíc Milan – školník
  • Mocová Libuše – účetní
  • Nováková Hana – uklízečka
  • Peschelová Marcela – uklízečka
  • Pivovarčíková Lucie – ekonomka
  • Pohořalá Adéla – uklízečka
  • Dobrov Radek – školník
  • Saláková Kateřina – uklízečka
  • Štefancová Lenka – hospodářka
  • Šantrůčková Dana – hospodářka
  • Valešová Lucie – uklízečka
  • Horáčková Karla – uklízečka
  • Mgr. Zavřel Miroslav – školník
Projekty