Zdravověda a první pomoc

Během měsíce května jsme s dětmi z 1. a 2. ročníků absolvovali hodiny zdravovědy a první pomoci.

Během měsíce května jsme s dětmi z 1. a 2.  ročníků absolvovali hodiny zdravovědy a první pomoci. Děti si vyzkoušely resustitaci, jednoduché obvazové metody, jak se zachovat při uštknutí hadem apod. Stále se dětem opakovala čísla IZS. Celý tento projekt jsme ukončili 21. 6.. Na stanovištích si děti zažily skutečné situace – autonehoda, nehoda na koloběžce, kolaps, zaskočení sladkosti apod. Vše pod dozorem zkušené všeobecné zdravotní sestry. Na závěr celého dne nás navštívily všechny složky IZS se sídlem v Mimoni – policie, městská policie a hasiči Mimoň. Doufejme, že i když jsou naše děti řádně vyškolené, užijí si prázdniny v poklidu a tyto zkušenosti nebudou muset použít v reálném životě. Poděkování patří paní Monice Dobrovové za vedení projektu zdravovědy a první pomoci. Složkám IZS: MĚPO, panu strážníkovi Vaškovi, strážníkovi Krajčíkovi, SDH Mimoň panu Jiřímu Beranovi, Danielovi a Janu Beranovým a v neposlední řadě OOP Mimoň panu prap. Dobrovovi, prap. Horáčkovi a nastržm. Davidové.

Datum vložení: 27. 6. 2022 8:45
Datum poslední aktualizace: 31. 7. 2022 17:57