ZŠ a MŠ Mimoň
Základní škola a Mateřská škola Mírová Mimoň
ZŠ a MŠ Mimoň

Závěr prvního pololetí ve Speciálních třídách

Pololetní sportování

Dnes 1. 2. 2024 se ve speciálních třídách konaly sportovní hry a soutěže. Tradičně vše začalo šplhem. Následně se žáci mladších tříd rozběhli do šesti stanovišť, které pro ně připravili žáci 8. a 9. ročníků. Děti házely míčkem na cíl, zdolávaly překážky na opičí dráze, kde musely projít tunelem a vyšplhat po lavičce na žebřiny, trénovaly rovnováhu na lavičce s pingpongovým míčkem na lžíci, trefovaly se florbalovým míčkem do brány, zachraňovaly plyšáky před požárem a povodněmi po barevných kamenech. U každého stanoviště žáci dostali razítko. Atmosféra byla veselá, děti si užily spousty legrace. Odcházely spokojené a se sladkou odměnou.

Mgr. Renata Michailidis

Datum vložení: 1. 2. 2024 14:14