ZŠ a MŠ Mimoň
Základní škola a Mateřská škola Mírová Mimoň
ZŠ a MŠ Mimoň

Výlet za pravěkem ve Speciálních třídách

DinoPark v Liberci

Ve čtvrtek 6. června se žáci 1. stupně speciálních tříd vydali na školní výlet do DinoParku v Liberci. Na chvíli jsme se přenesli v čase do pravěku, do období vzniku života na zemi, lidské společnosti a kultury. Od Velkého třesku a vzniku planety Země, jsme putovali přes období vlády dinosaurů až do dnešních dnů. Prohlédli jsme si různé druhy pravěkých zvířat, zkamenělin i podmořských živočichů, kteří zde v minulosti na žili. Asi největším zážitkem byl pravěký druhohorní prales s bouřkou a opravdovým deštěm. Zhlédli jsme krátký příběh o dinosaurech v unikátním 4D kině. Na závěr naší prohlídky si děti užily volné zábavy u paleontologického hřiště, na stezce pro odvážné mezi dinosaury a v laserovém pralese. Výlet se vydařil a všem se moc líbil.

Mgr. Eva Domerecká

Datum vložení: 10. 6. 2024 14:18