ZŠ a MŠ Mimoň
Základní škola a Mateřská škola Mírová Mimoň
ZŠ a MŠ Mimoň

Turnaj ve vybíjené

Úspěch žáků ze Speciálních tříd ve sportovním utkání

Turnaj ve vybíjené

Ve středu 13. 3. 2024 se žáci ZŠ MŠ Mírová, Mimoň - speciálních tříd zúčastnili již tradičního přátelského turnaje ve vybíjené v Doksech.

Po pečlivém výběru jelo smíšené družstvo 5 žáků a 2 žákyň z osmé a deváté třídy. Tento tým se utkal ve třech zápasech s ostatními skupinami z Doks, Jablonného v Podještědí a České Lípy. Utkání bylo velmi napínavé. První turnaj s jasnými favority naši žáci vyhráli, druhý byla remíza, ale sil stále ubývalo. Poslední zápas prohráli s nejslabším týmem a to byla veliká škoda! O pouhé čtyři životy. I tak nakonec vybojovali druhé místo a byli stříbrní! Do školy se vraceli šťastní a hrdí na své výkony, které mohli po roce porovnat s ostatními hráči. Moc se všichni těšíme na další společné sportovní akce a gratulujeme našim stříbrným borcům!

Trenérka Alena Faltýnková a fandící kolektiv speciálních tříd.

Datum vložení: 20. 3. 2024 6:40
Datum poslední aktualizace: 23. 4. 2024 10:03