ZŠ a MŠ Mimoň
Základní škola a Mateřská škola Mírová Mimoň
ZŠ a MŠ Mimoň

Speciální třídy v divadle v Liberci

Trapas nepřežiju, aneb ten řízek nezvedej

Ve čtvrtek 19. 10. 2023 podnikli žáci speciálních tříd cestu do kulturního světa, kdy v Kulturním a společenském centru Lidové sady v Liberci navštívili výchovné hudební představení „Trapas nepřežiju, aneb ten řízek nezvedej“. Měli možnost prostřednictvím hudby a vtipu proniknout do pravidel zdvořilosti a etikety. Čekalo zde na ně také milé překvapení v podobě hudebního vystoupení populární zpěvačky a herečky Anny Jůlie Slováčkové.

Po shlédnutí představení se děti těšily do obchodního centra Fórum, kde si koupily něco dobrého na posilněnou. Podle spokojených reakcí všech zúčastněných lze soudit, že se tato mise za kulturou opravdu vydařila.

Zdeňka Dolanská

Datum vložení: 20. 10. 2023 7:29