Představení Herostratos

Naivní divadlo

Ve středu 17. 5. navštívili žáci sedmého a osmého ročníku do Liberce, kde je čekala návštěva Naivního divadla.

Ráno žáky vyzvedl před školou autobus, který je přivezl téměř před budovu divadla. Zpočátku nevěděli, co od vystoupení čekat. Věděli pouze to, že se jedná o loutkové představení. Z toho měli trošku obavy. Nakonec je ale velmi mile překvapilo celkové provedení. Herci pracovali s tzv. „green screenem“ přímo před zraky našich žáků. Celé představení bylo pojato velmi moderně, což žáky velmi zaujalo. Po skončení představení se pak mohli vyfotit s hlavním hrdinou celého vystoupení. Z divadla žáci odcházeli velmi nadšení. K představení se vraceli i ve škole, kde ho na hodině českého jazyka rozebrali. Návštěvu divadla hodnotili jako zdařilou, velmi zábavnou a poučnou.

Datum vložení: 28. 5. 2023 14:51
Datum poslední aktualizace: 28. 5. 2023 14:52