Návštěva Městského muzea

Žáci Speciálních tříd prožili dobrodružství s Analfabetou Negramotnou

Analfabeta Negramotná

Dne 4.4. navštívili žáci třídy 6S,7S v Městském muzeu interaktivní výstavu Analfabeta Negramotná, kde se seznámili s hrdiny mnoha knih, různými literárními žánry, plnili zajímavé úkoly, luštili tajenky a kódy, a podařilo se jím tak otevřít truhlu s pokladem. Dne 9.4. jsme podle mapy „Putovali s analfabetou Bětkou“ od muzea přes řeku, parkem kolem rybníka až do města. Děti cestou hledaly očíslované tabulky s texty a otázkami a na závěr vyluštily tajenku. Výstava i putování byly nejen zábavné, ale také poučné a všem zúčastněným se líbily. Děkujeme touto cestou Městskému muzeu Mimoň za skvěle připravenou akci.

Mgr. Marcela Havelková

Datum vložení: 14. 4. 2024 20:31