Historie nás zajímá

Korunovační klenoty

V rámci výuky dějepisu se jeli naši žáci podívat na korunovační klenoty do Prahy.

Ve čtvrtek 19. 1. byla uspořádána exkurze do Prahy na výstavu korunovačních klenotů. Na výstavu se mohli přihlásit žáci druhého stupně. Zájem o zájezd byl velmi veliký. Nakonec se v sedm hodin ráno vydalo na cestu 55 dětí. Dle očekávání je v Praze čekala dlouhá fronta, ve které strávili přes pět hodin. Přesto byli žáci v dobrém rozpoložení a nemohli se dočkat, až spatří klenoty. Dobrou náladu umocňovalo i příznivé počasí. Cestu domu zkomplikoval rozbitý autobus. Na nový tak žáci počkali v teple jednoho z pražských McDonaldů. Domů se děti nakonec dostaly až v pozdních hodinách. Přesto, ale řada z nich hodnotila výlet jako povedený.

Datum vložení: 25. 1. 2023 15:36
Datum poslední aktualizace: 25. 1. 2023 15:39