HALLOWEENSKÉ SPANÍ VE ŠKOLE

V pondělí 24.10.2022 naši školu začarovali čarodějnice, strašidla a duchové. Jediní, kdo mohly školu vysvobodit byly statečné děti.

HALLOWEENSKÉ SPANÍ VE ŠKOLE

V pondělí 24.10.2022 naši školu začarovali čarodějnice, strašidla a duchové. Jediní, kdo mohly školu vysvobodit byly statečné děti. Ve škole na ně čekalo spoustu nesnadných úkolů a nečekaných překvapení. Musely vše splnit a díky tomu, že se jim to podařilo, školu získaly zpět ze spárů zlých bytostí. Za jejich odvahu a statečnost dostaly odměnu v podobě výborné šunkové pizzy, kterou pro ně připravila PIZZA Brucione a rádi bychom tedy poděkovali za skvělou večeři. Také na děti čekala čarodějná diskotéka, kde se naučily tanec Šalala a užívaly si písniček, které pouštěl pan DJ Martin Dejdar, kterému tím velmi děkujeme za super party atmosféru. Děti si ustlaly v tělocvičně a na dobrou noc se jim pustila halloweenská pohádka. Velké díky patří i všem rodičům, kteří se podíleli na přípravě občerstvení a snídaně pro děti.

Tento první ročník jsme si všichni náramně užili a těšíme se na příští rok.

Datum vložení: 30. 10. 2022 15:58
Datum poslední aktualizace: 30. 10. 2022 16:04