ZŠ a MŠ Mimoň

Divadélko Koloběžka

Divadélko Koloběžka 1

Jak vyzrát na bacily?

To je v současném ročním období dobrá otázka. Děti z 1., 2. a 3. speciální třídy si na ni odpovídají nejen v rámci výuky prvouky, je to také zároveň název divadelního představení, které navštívily před jednodenními pololetními prázdninami. Pohádka dětem vtipným způsobem přiblížila, jak rozpoznat příznaky nemoci, jak se bránit bacilům a co dělat v případě, že onemocníme. Představení divadélka Koloběžka jsou vždy velmi pěkná, děti se do děje aktivně zapojují ať již zpěvem, tleskáním či dalšími pohybovými aktivitami. Zároveň je to příležitost zhlédnout poučné příběhy nebo pohádky hrané maňásky. Efektní jsou také originální kulisy. Již se těšíme na další představení, které navštívíme v průběhu jara.

Datum vložení: 10. 2. 2023 7:37
Datum poslední aktualizace: 23. 4. 2024 10:03