Den s matematikou v IQ Landii

IQ 001

Ve středu 10. 5. se žáci osmého a sedmého ročníku účastnili exkurze do liberecké IQ Landie.

Vyrazili už časně ráno vlakem. V Liberci byl pro žáky připraven interaktivní matematický program. Programem je provázela lektorka dané expozice, se kterou také pracovali v první části exkurze. Následně žáci ve dvojicích vyplňovali pracovní list. Během práce s pracovním listem se mohli pohybovat po celé matematické expozici. Nakonec proběhlo i vyhodnocení, kdy se žáci dozvěděli správné odpovědi. Ve zbylém čase si pak mohli prohlédnout i další expozice, které jsou v IQ Landii k vidění. Přestože u nich vládly prvotní obavy, že se jedná o matematické téma, tak nakonec celou akci hodnotili jako velmi zdařilou.

Datum vložení: 21. 5. 2023 9:59