Beseda se spisovatelkou Mgr. Michaelou Fišarovou

Beseda se spisovatelkou Mgr. Michaelou Fišarovou 1

Beseda nad knihou Nikolina cesta

Nikolina cesta

V úterý 20.09. jsme na naší škole měli krásnou besedu s autorkou knihy Nikolina cesta Mgr. Michaelou Fišarovou. Beseda byla určena žákům šestých a sedmých třídy.

Mgr. Fišarová je dlouholetá pedagožka, která během své praxe ve školství zažila spoustu příběhu dětí, jejich osobních příběhů.

Jeden z nich se rozhodla sepsat v uvedené knize, jelikož ví, že spousta dětí má podobný příběh, a bojí se ho říct nahlas, říct si o pomoc.

Během besedy byla položena spousta otázek, na které paní magistra dokázala úžasně odpovědět.

Určitě stojí za zmínku také předčítání z knihy v podání herce Miroslava Reila, který nám přednesl několik stránek.

Knížka je věnována všem dětem, které mají hezké dětství, aby si ho vážily a poznaly, že to není samozřejmost. A také všem, kteří to nemají lehké, aby věděly, že se dá něco změnit …

Monika Dobrovová

Datum vložení: 29. 9. 2022 12:45